Straplez Sütyen

Kılavuz Görünümü:

Cassie Straplez Sütyen Takım

Sipariş (0)
155,00TL

Ürünün Özellikleri ;Kumaş içeriği %85 polyamid %15 elastanUzun ömürlü olması için 30°C'de elde yıkanması önerilir.Orijinal etiketleriyle birlikte gönderilmektedir.Üretiminde sağlığa zararlı kimyasallar kullanılmamıştır.Bu üründe hijyen sebebi ile değişim ve iade yapılmamaktadır..

Hafif Destekli Straplez Sütyen Takım

Sipariş (0)
156,00TL

Ürün Özellikleri ;Orijinal etiketleriyle birlikte gönderilmektedir.Üretiminde sağlığa zararlı kimyasallar kullanılmamıştır.Yarı Destekli / StraplezBu üründe hijyen sebebi ile değişim ve iade yapılmamaktadır. ..

Serena Straplez Sütyen Takım

Sipariş (0)
237,00TL

Ürünün Özellikleri ;%80 Polyamid, %20 Elastan. Straplez Boş Kap olup, göğsü destekleyen balenleri vardır.Uzun ömürlü olması için 30°C'de elde yıkanması önerilir.Orijinal etiketleriyle birlikte gönderilmektedir.Üretiminde sağlığa zararlı kimyasallar kullanılmamıştır.Bu üründe hijyen sebebi ile değişim ve iade yapılmamaktadır..

Straplez Sütyen String Takım

Sipariş (0)
188,00TL

Ürünün Özellikleri ;Orijinal etiketleriyle birlikte gönderilmektedir.Üretiminde sağlığa zararlı kimyasallar kullanılmamıştır.Destekli / StraplezBu üründe hijyen sebebi ile değişim ve iade yapılmamaktadır...

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)