Teslimat Şartları

Satın aldığınız ürün, anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına orijinal ambalajında, belirteceğiniz adrese ulaştırılmak üzere, içeriği gizli olarak 2-4 iş günü içinde teslim edilir.
Siparişiniz, kargo firması tarafından size teslim edilene kadar staricgiyim.com güvencesi altındadır.
Siparişleriniz teslimat sırasına alınarak maksimum 2 iş günü içinde kargoya verilir. Hazırlanan siparişler, resmi tatil ve bayram günleri dışında kargo firmasına teslim edilmektedir. Cumartesi ve Pazar günleri verilen Siparişler Pazartesi günü, resmi tatillerde verilen siparişler tatili takip eden ilk iş günü işleme konulmaktadır.
Kargo firması resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta veya sms ile bilgilendirilirsiniz.
Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 2 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi staricgiyim.com ’a geri getirir ve bu ürünün yeniden gönderim kargo ücreti alıcıya aittir.

Siparişleriniz kargoya verildikten sonraki teslimat süresi İstanbul içi 1-3 iş günü, İstanbul dışı 2-4 iş günüdür. Siparişlerin kargoda gecikmesi durumundan staricgiyim.com sorumlu değildir.
Teslim aldığınız üründe hata veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, staricgiyim.com iletişim formunu kullanarak, info@staricgiyim.com mail adresimize yazarak veya WhatsApp 0212 909 01 45' dan durumu bizlere bildire bilirsiniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. 
Siparişinizin durumunu, Sipariş Geçmişim sayfasından inceleyebilirsiniz. Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formu veya  WhatsApp 0212 909 01 45' dan bizimle iletişim kurabilirsiniz.


İade Şartları

Siz değerli müşterilerimiz sağlığı açısından İç Giyim, Ev Giyim, Fantezi Giyim ve Plaj kategorisindeki ürünler hassas temaslı ürünler olduğundan sağlık ve hijyen açısından değişim ve iade yapılamamaktadır. (6502 Sayılı TÜKETİCİ HAKLARI - CAYMA - İPTAL İADE KOŞULLARI YÖNETMELİĞİ istisnai koşullar / madde 15)
Ancak ürüne dair herhangi bir kusurdan dolayı iade etmek istediğiniz ürünü 14 iş günü içerisinde Müşteri Hizmetleri aracılığı ile değişim veya iade talebinde bulunabilirsiniz.

Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine göre ve hijyenik nedenler kaynaklı siz değerli müşterilerimizin sağlığı açısından iç giyim, ev giyim ve plaj ürünlerinde maalesef değişim ve iade kabul edilmemektedir.